وکام

نصب اینتوس پرو مدیوم

اینتوس پرو

اینتوس پرو مدیوم 2017 محصول جدید کمپانی وکام میباشد که جایگزین اینتوس پرو نسل قدیم شده است. مهمترین تفاوت آن با نسل گذشته، پشتیبانی از قلم نسل جدید (Pro pen 2) با حساسیت به فشار (8192Level)، اتصال بلوتوث و قابلیت استفاده از کیت خودکار و کاغذ معمولی است.

اینتوس پرو مدیوم

مراحل نصب اینتوس پرو:

برای نصب ابتدا کابل (USB TYPE-C) را به کامپیوتر وصل کرده و پس از شناسایی تبلت توسط  کامپیوتر به قسمت پشتیبانی بروید، آخرین درایور مرتبط با سیستم عامل خود را دانلود و اجرا کنید. پس از اتمام نصب، سیستم را (Restart) کرده، صفحه تنظیمات تبلت (Wacom Tablet Properties) را باز کنید و قلم، پاک کن، کلیدهای  میانبر و سایر تنظیمات را براساس کیفیت کار و نیازهای خود در اپلیکیشن های مورد استفاده تنظیم کنید.

مشکلات نصب:

1.یکی از مشکلاتی که بیشتر کاربران پس ازنصب با آن مواجه میشوند خطای زیراست:

در صورتیکه کلیه مراحل فوق درست انجام شده باشد و درایور مربوطه درست انتخاب شده باشد،خطای فوق مربوط سیستم عامل ویندوز میباشد و با نصب مجدد آن ترجیحا ویندوز 10 مشکل حل خواهد شد.

2.یکی دیگر از خطاهایی که ممکن است پس از نصب اتفاق بیفتد خطای عدم اتصال است:

در صورت بروز این خطا ابتدا از درست بودن پورت (USB) کامپیوتر خود اطمینان حاصل کنید، در غیر اینصورت به قسمت سرویس ویندوز بروید،

وتبلت اینتوس را پیدا کنید وآن را (Restart) کرده و کامپیوتر خود را روشن وخاموش کنید.

در صورت حل نشدن مشکل، به احتمال خیلی زیاد سیستم عامل کامپیوترشما مشکل دارد و باید عوض شود.

3.یکی دیگر از مشکلات کارکردن با قلم و صفحه بعد از نصب، هماهنگ نبودن یا کالیبره نبودن تبلت و قلم با مانیتور است، برای رفع این مشکل ابتدا (Wacom Tablet PropertIes) را باز کنید و به قسمت (Mapping) بروید و اندازه مورد نیاز فعالیت خود روی تبلت را با چهار گوشه مانیتورتان کالیبره کنید.

کالیبراسیون اینتوس پرو

نصب بلوتوث:

برای نصب اینتوس پرو از طریق بلوتوث ابتدا اینتوس را روشن کنید،به تنظیمات بلوتوث در کامپیوتر رفته و دکمه جستجو را بزنید، دکمه بلوتوث تبلت را روشن کرده تا چراغ آبی رنگ کنار لوگوی وکام شروع به چشمک زدن کند، داخل کامپیوتر “Bluetooth Intuos Pro” را انتخاب کنید و گزینه ‘Pair ’ را فعال کنید.

مراحل نصب اینتوس پرو از طریق بلوتوث

مجموعه وکام ایران مرکز تخصصی خدمات پس از فروش محصولات وکام در ایران

یک دیدگاه در “2”

  1. محمدمصطفی گفت:

    تقریبا برای intuos pro small هم همین پروسه هستش؟بعدش ممکن اقیمت این محصول تا سال بعد بیاد پایین؟

    1. آقای ترابی گفت:

      بله تقریبا مثل هم هستندودر رابطه با قیمت نمیتونم نظری بدم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *