وکام

نصب اینتوس پرو مدیوم

اینتوس پرو

اینتوس پرو مدیوم 2017 محصول جدید کمپانی وکام میباشد.مهمترین تفاوت آن با نسل گذشته، قلم نسل جدید (Pro pen 2) با حساسیت به فشار(8192Level)، بلوتوث و قابلیت استفاده ازکیت خودکارو کاغذ معمولی (optional) است.

اینتوس پرو مدیوم

مراحل نصب اینتوس پرو:

برای نصب  ابتدا کابل (USB TYPE-C) را به کامپیوتر وصل کرده و پس از شناسایی تبلت توسط  کامپیوتر به قسمت پشتیبانی بروید و آخرین درایور مرتبط با سیستم عامل خود را دانلود و نصب کنید. پس ازاتمام نصب، سیستم را (Restart) کرده،صفحه تنظیمات تبلت را باز کنید (Wacom Tablet Properties) و قلم، پاک کن، کلیدهای  میانبروسایرتنظیمات را براساس کیفیت کار و نیازهای خود تنظیم کنید.

مشکلات نصب:

1.یکی از مشکلاتی که بیشتر کاربران پس ازنصب با آن مواجه میشوند خطای زیراست:

در صورتیکه کلیه مراحل فوق درست انجام شده باشد و درایور مربوطه درست انتخاب شده باشد،خطای فوق مربوط سیستم عامل ویندوز میباشد و با نصب مجدد آن ترجیحا ویندوز 10 مشکل حل خواهد شد.

2.یکی دیگر از خطاهایی که ممکن است پس ازنصب اتفاق بیفتد خطای عدم اتصال است:

در صورت بروز این خطا ابتدا ازدرست بودن پورت (USB) کامپیوتر خود اطمینان حاصل کنید، در غیر اینصورت به قسمت سرویس ویندوز بروید،

وتبلت اینتوس راپیدا کنید وآن را (Restart) کرده و کامپیوتر خود را روشن وخاموش کنید.

در صورت حل نشدن مشکل،به احتمال خیلی زیاد سیستم عامل کامپیوترشما مشکل دارد و باید عوض شود.

3.یکی دیگر از مشکلات کارکردن با قلم و صفحه بعد از نصب، ماهنگ نبودن یا کالیبره نبودن تبلت و قلم با مانیتور است، برای رفع این مشکل ابتدا (Wacom Tablet Propertyes) راباز کنید  و به قسمت (Mapping) بروید و اندازه مورد نیاز فعالیت خود روی تبلت را با چهار گوشه مانیتورتان کالیبره کنید.

کالیبراسیون اینتوس پرو

نصب بلوتوث:

برای نصب اینتوس پرو ازطریق بلوتوث ابتدا اینتوس را روشن کنید،به تنظیمات بلوتوث در کامپیوتر رفته و دکمه جستجو را بزنید، دکمه بلوتوث تبلت را روشن کرده تا چراغ آبی رنگ کنار لوگوی وکام شروع به چشمک زدن کند ،داخل کامپیوتر “Bluetooth Intuos Pro”را انتخاب کنید و گزینه ‘Pair ’ را فعال کنید.

مراحل نصب اینتوس پرو از طریق بلوتوث

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *