محصولات وکام وان در سال 2023 در قالب دو زیر مجموعه قلم تبلت وکام وان و قلم صفحه نمایش وکام وان به بازار آمدند. قلم و تبلت های وکام وان در دو سایز کوچک (Wacom One Small)  و متوسط (Wacom One Medium) تولید می شوند. محدوده فعالیت مناسب تبلت، حساسیت به فشار بالای قلم، کیفیت قلم و صفحه خوب، قابلیت درک زاویه و اتصال بیسیم (بلوتوث)… ابزارهای مناسبی را در اختیار کاربران علاقه مند، جهت انجام کلیه کارهای گرافیکی و نوشتاری دیجیتال مانند نقاشی، طراحی، تصویرسازی، ویرایش و روتوش، بازی های کامپیوتری، تدوین فیلم و موزیک، آموزش و تدریس آنلاین …. قرار می دهد.

این محصولات به صورت مستقیم با کابل (USB Type-C)  یا بصورت بیسیم از طریق بلوتوث به سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز، مکینتاش، کروم بوک و اندرویید متصل شده و در اپلیکیشنهای مختلفی که ابزار قلم دارند مانند فوتوشاپ، کورل، ایلاستریتور، اتو دسک، ادوبی و ……توانایی و سرعت عمل کاربران را ارتقا میدهند.

محصولات جدید خانواده وکام وان به بازار آمد

با خرید هر یک از محصولات زیر مجموعه وکام (مانیتورهای وکام وان 13  و 12 اینچی و قلم و تبلت های اسمال و مدیوم وکام وان) کاربران میتوانند پس از ثبت نام  کامل در و رجیستر کردن محصول در سایت وکام از یک مجموعه نرم افزار کاربردی مانند (Clip Studio ،Magma ،Foxit PDF ،Kami ،Limnu Affinity ،Bluescape ،Bamboo Paper ،Wacom Note) جهت انجام انواع کارهای نوشتاری، آموزشی و طراحی استفاده کنند. البته زمان استفاده از این نرم افزارها محدود (3 تا 12 ماه) بوده و برای تمدید آنها بایستی خریداری شوند.

مانیتور طراحی وکام وان Wacom One Touch

در حال حاضر قلم و تبلت های شرکت وکام در قالب چهار زیر مجموعه وان بای وکام، وکام وان، اینتوس و اینتوس پرو در سه سایز اسمال، مدیوم و لارج تولید میشود. کاربران و علاقه مندان به رشته های مختلف گرافیک می توانند با توجه به سطح عملکرد خود از مبتدی تا حرفه ای و نوع فعالیت خود مانند نقاشی دیجیتال، طراحی ساده، صنعتی، دو بعدی و سه بعدی دیجیتال، تصویر سازی دیجیتال، انیمیشن، مجسمه سازی و همچنین در مواردی مانند درج متون دستنویس و آموزش و تدریس آنلاین محصول مورد نظر خود را از مجموعه وکام ایران با گارانتی معتبر خریداری کنند.

قلم و تبلت های وکام