وکام

اینتوس وکام جدید

اینتوس پرو

قلم نوری اینتوس وکام

کمپانی وکام در سال 2018 سه مدل قلم نوری اینتوس را روانه  بازار کرد.این محصولات جایگزین اینتوس دراو،فوتو،کمیک و آرت شده است.سری جدید در دو سایز کوچک (Small A6) و (Medium A5) تولید میشود. سایز کوچک هم در دومدل ساده و بلوتوث تولید شده است.اینتوس جدید وکام از نظر کیفیت تبلت مشابه سری گذشته میباشد،ولی قلم آن متفاوت شده است.حساسیت به فشار (4K-4096level) و قابلیت استفاده از نوکهای متفاوت (Felt&Flex Nibs) مانند مدلهای اینتوس پرو،از ویژگیهای بارز قلم اینتوس جدید است.

قلم اینتوس

اضافه شدن دکمه روشن-خاموش به تبلت و قابلیت استفاده بیسیم ( Bluetooth) از دیگر تفاوت های این مدل با مدل های قدیمی است.نکته قابل توجه حذف قابلیت (Touch) از کلیه مدل های جدید است.نکته مهم دیگری باید به آن اشاره کنم اینست که سایزوحجم تبلت اینتوس کاملا بهینه و کوچک شده است بدون اینکه محدوده فعالیت آن کاهش پیدا کند واین ویژگیباعث میشود که حمل و نقل آنرا راحتتر شود و فضای کمتری را روی میزکار شما اشغال شود. با خرید مدل های متفاوت اینتوس شما می توانید یک سری از نرم افزارهای مکمل با ارزش را با توجه به زمینه فعالیت خودتان به صورت رایگان دانلود کنید. تعداد نرم افزارقابل دانلود با توجه به نوع مدل خریداری شده متفاوت است. برای دانلودابتدا باید درسایت وکام ثبت نام کنید. توجه داشته باشید که انتخاب نرم افزار فقط برای یک سیستم عامل امکانپذیر است.

در حال حاضر شما میتوانید هر سه مدل اینتوس را در دو رنگ متفاوت مشکی و مشکی-سبز پسته ای را از فروشگاه چاپگر پایتخت خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *