وکام

اتصال اینتوس وکام به سیستم عامل اندروید

اینتوس وکام

Wacom intuos with android

قابلیت اتصال به سیستم عامل اندروید به تبلت های اینتوس وکام اضافه شد ابتدا نرم افزار تبلت اینتوس وکام خود را از طریق کامپیوتر با دانلود نرمافزار (Firmware) جدید ارائه شده از طرف شرکت وکام  از طریق لینک زیر بروز رسانی کنید. سپس با گوشی و تبلتهای با سیستم عامل اندرویید 6 به بالا در اپلیکیشنهای طراحی کار کنید. این نرم افزار در حال حاضر برای مدلهای اینتوس اسمال (CTL4100)، اینتوس اسمال بلوتوث (CTL4100WL) و اینتوس مدیوم بلوتوث (CTL6100WL) ارائه شده است و با سیستم عامل اندروید 6 به بعد سازگار است.

مراحل نصب:

  1. ابتدا نرم افزار (Firmware) جدید وکام  را از اینجا دانلود کنید.
  2. نرم افزار مربوطه را روی سیستم کامپیوتر خود اجرا کنید.

وکام ایران

3. تبلت اینتوس خود را با کابل USB به کامپیوتر متصل کنید و پس از شناسایی تبلت آنرا به روز رسانی کنید. شناسایی تبلت ممکن است بین 9 ثانیه تا 20 ثانیه طول بکشد. در هنگام برروز رسانی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان کامپیوتر خاموش یا Restart نشود، کابل اتصال تبلت جدا نشود و دکمه های روی تبلت استفاده نشود.

4. پس از اتمام بروزرسانی صفحه اینتوس را با کابل از طریق (OTG) به گوشی یا تبلت خود متصل کنید. پس از اتصال به اندروید چراغ بالای اینتوس روشن میشود.

وکام ایران

5. قلم را روی صفحه تکان دهید و نشانگر زیر نوک قلم را روی موبایل چک کنید. توجه داشته باشید که قلم روی نیمه سمت چپ صفحه اینتوس کار میکند.

اینتوس وکام

اینتوس وکام

یک دیدگاه در “2”

  1. سجاد گفت:

    من با بلوتوس وصل شدم شناسایی هم کرد گوشیم اندرویدش هم ۷ هست ولی نشانگری روی گوشی نمیاد

    1. آقای ترابی گفت:

      اپلیکیشن روی گوشیتون نصب کردید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *