طراحی دیجیتال با محصولات وکام

طراحی دیجیتال با محصولات وکام

طراحی یکی از زیرشاخه های پر طرفدار و مجبوب رشته گرافیک است. طراحی گرافیک دارای زیر مجموعه هایی مختلفی مانند طراحی لباس، طراحی فرش، طراحی کارکتر، طراحی صنعتی و …می باشد. امروزه با توجه به ابزار مدرن و نرم افزارهای مخصوص و پیشرفته، طراحی با قلم و کاغذ جای خود را به طراحی دیجیتال داده است و اکثر کاربران و طراحان به طراحی گرافیک دیجیتال با استفاده از کامپیوتر و تبلت های گرافیکی روی آورده اند.

در حال حاضر محصولات وکام مانند وان بای وکام، اینتوس، اینتوس پرو، سینتیک و سینتیک پرو از مجبوب ترین ابزار مورد توجه گرافیست ها شاخه های مختلف رشته طراحی دیجیتال می باشند. این تبلت ها و مانیتورهای طراحی در سایزهای مختلف و کیفیت های متفاوت تولید می شوند تا کلیه نیازهای علاقه مندان به این حوزه را از سطح مبتدی تا حرفه ای فراهم میکنند.

برای کار با این محصولات وکام حتما نیاز به یک کامپیوتر با سخت افزار خوب و کارت گرافیک قدرتمند به همراه نرم افزارهای مخصوص طراحی می باشد. البته شرکت وکام محصولات دیگری به نام موبایل استودیو پرو هستند نیز دارند، که شامل قلم و یک مانیتور با سخت افزار و کارت گرافیک قدرتمند در دو سایز 13 و 16 اینچ و سیستم عامل ویندوز هستند که امکان طراحی دیجیتال را برای کاربران در هر مکانی و زمانی فراهم میکنند.

درباره طراحی دیجیتال بیشتر یاد بگیرید

طراحی دیجیتال با محصولات وکام

Get Creative. Your guide to a career in design

طراحی دیجیتال با محصولات وکام

The eight principles of design every designer should know

طراحی دیجیتال با محصولات وکام

How to design your own logo and five other key design tips

www.wacomiran.com

بیشتر بدانید

as

ویرایش

ashi

آموزش

7

نقاشی

مزایای استفاده از تبلت های گرافیکی برای طراحی دیجیتال:

 1. استفاده از یک تبلت گرافیکی یا مانیتور طراحی مولتی تاچ، قلم حساس به فشار و دکمه های میانبر قابل برنامه ریزی با یک نرم افزار طراحی، به شکل قابل توجه ای کیفیت و تمرکز کار را بالا میبرد.
 2. ابزار متنوع و کاربردی موجود در نرم افزارهای مختلف مخصوص طراحی دیجیتال با کمک تبلت های گرافیکی امکان ایجاد لایه های مختلف در یک پروژه طراحی و ذخیره آنها را فراهم میکند.
 3. با استفاده از قلم مخصوص طراحی، امکان جاگذاری عناصری مانند Text/Picture/Object  در پروژه طراحی راحتتر میشود، بخصوص در مواردی که در کارهای حرفه ای از چند برنامه و مانیتورهای متعدد به صورت همزمان استفاده می شود.
 4. تبلت ها و مانیتورهای طراحی کاملا به صورت ارگونومیک تولید شده اند تا کاربران در انجام کارهای طولانی مدت بر خلاف کار کردن با موس و کیبورد، دچار خستگی نشوند.
 5. طراح و گرافیست میتواند با استفاده از قلم حساس به فشار و زاویه دقیقا با همان احساس کار با  قلم معمولی و کاغذ، روی تبلت گرافیکی خطوط مورد نظر خود را با کیفیت و دقت بالا رسم کند و طرح مورد نظر خود را با به زیبایی اجرا کند.
 6. یکی دیگر از مزایای طراحی دیجیتال نسبت به طراحی با قلم و کاغذ، امکان ذخیره لایه های مختلف طراحی و اشتراک آن ها با استاد و دوستان در بسنتر اینترنت و شبکه های مجازی و استفاده از نظرات آنهاست.
 7. به طور کلی با توجه به تجربیات کاربران، طراحی دیجیتال با تبلت های گرافیکی وکام و بخصوص مانیتورهای طراحی بسیار لذتبخش و با کیفیت خواهد بود. در واقع ترکیب این ابزار با نرم افزارهای مخصوص طراحی تمرکز کاربر، سرعت و کیفیت پروژه طراحی را به میزان قابل توجهی بالا می برد.

www.wacomiran.com

محصولات وکام برای طراحی دیجیتال

 • قلم کامپیوتر ها
 • قلم نمایشگرها
 • قلم تبلت ها
 • پد های هوشمند
 • قلم ها