فیلم و انیمیشن

امروزه استفاده از تکنولوژی های جدید و ایزار دیجیتال در ویرایش، تدوین، تولید فیلم و انیمیش در بین علاقه مندان به رشته های مختلف هنری بسیار رایج شده است. اکثر زیر مجموعه های محصولات وکام مانند قلم و تبلت های گرافیکی، قلم و مانیتورهای طراحی، قلم و کامپیوترهای استودیو پرو و استایلوس ها کاربردهای مختلف و بسیار سودمندی در زمینه تولید انیمیشن و ویرایش و ندوین فیلم و موسیقی دارند و کاربران با استفاده ار این ابزار حرفه ای دیجیتال میتوانند کیفیت و سرعت کار خود را به بالاتربن سطح ممکن برسانند.

بهترین راه برای شروع کار انیمیشن، یادگیری اصول اولیه ویرایش دیجیتال فیلم است. با یادگیری ادیت و مونتاژ فیلم با استفاده از ابزار دیجیتال و نرم افزارهای مخصوص موشن گرافیک سرعت کار بالاتر میرود و  بسیاری از اشتباهاتی که در انتخاب تصویر متحرک مناسب و کیفیت صدای روی تصویر ممکن است تکرار شوند یاد گرفته میشوند و کمتر میشوند.

امروزه برای انیماتورها استفاده از ابزار دیجیتال حرفه ای مناسب و یادگیری تکنیک های جدید تولید فیلم و انیمیش با استفاده از نرم ارهای متناسب با کار آنها نکته کلیدی در پیشرفت کار آنها محسوب میشوند. یادگیری طراحی و تصویرسازی دو بعدی و سه بعدی با قلم و تبلت های گرافیکیی برای تولید استاپ موشن نیز  از دیگر کاربردهای محصولات وکام و ملزومات تولید انیمیشن می باشد.

Learn more about film & animation

wacom five common video editing mistakes and how to avoid them i1i
Five common video editing mistakes and how to avoid them
wacom video editing techniques to master i2
The best video editing techniques
wacom how to get started with animation i3

How to get started with animation

Discover more

7

نقاشی

3

ثبت ایده ها

10

فیلم و انیمشن

www.wacomiran.com

محصولات وکام

  • قلم کامپیوتر ها
  • قلم نمایشگر ها
  • قلم تبلت ها
  • پدهای هوشمند
  • قلم ها